Krītoša svara deflektometrs Englo Inspector-3 ar GPS moduli

Krītoša svara deflektometrs INSPECTORS-3 ir portatīva, virsmu nesagraujoša tipa ierīce, kas paredzēta grunts nestspējas novērtēšanai, vai nu ar vai bez saistošiem materiāliem. Zemes elastības modulis tiek mērīts MPa. Izmanto grunts ceļu testēšanai, ceļu un ēku būvniecībā u.c.
 

INSPEKTORS-3 izmanto krišanas svara enerģiju zemes elastīgai deformācijai. Balstoties uz šīs deformācijas mērījumiem var aprēķināt dinamisko elastības moduli un vairākus papildus parametrus.

Mērījumi ir viegli nolasāmi.
Mērījumu rezultāti un citi dati parādās uz apgaismojama LCD. Līdz 200 mērījumu sēriju rezultāti tiek saglabāti ierīces iekšējā atmiņā (katra sērija satur 8 testus). Saglabātos datus var pārsūtīt uz datoru, izmantojot Bluetooth savienojumu, vai USB portu. Ērta PC programmatūra automātiski rada mērījumu protokolus ar mērīšanas datumu, laiku un apkārtējā gaisa temperatūru.
 

Testa punktus var fiksēt izmantojot GPS datus.
Kad INSPEKTORS-3 tiek izmantots ar papildus GPS moduli (iegādājams atsevišķi, cena 620 eiro ar PVN ), GPS koordinātes katrai sērijai tiek ierakstītas protokolā. Tāpēc visas mērījumu sērijas var izsekot Google Earth un Google Map.

Instruments ir ļoti izturīgs.
INSPEKTORS-3 ir izveidots ar robustu, ūdensizturīgu alumīnija korpusu. Transportēšanai ierīce tiek ievietota pastiprinātas izturības un ūdensnecaurlaidības koka transporta koferis ar metāla apmalojumu.


Tehniskā specifikācija:

Svara masa: 10 kg
Slodzes spēks: 23 kN
Svara krišanas augstums: 800 mm
Atbalsta plates diametrs:  140 un 200 mm
Elastības moduļa mērīšanas diapazons:    5 ÷ 900 MPa
Barošana: 18 V (2 x 9 V, 6F22 tipa sārma (ALKALINE) baterijas)
Darba temperatūra: -10 °C līdz +40 °C
Aizsardzības klase:  IP65
Svars bez transporta čemodāna: 16 kg
Izmēri: 1150 x 110 x 110 mm

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips