Lāzera nivelieris ADA TOPLINER 3x360 Zaļš stars

Visi instrumenti pirms pārdošanas tiek pārbaudīti un kalibrēti, kā arī uz gadu tiek izsniegta pārbaudes uzlīme.

Lāzera nivelieris ADA TOPLINER 3x360 - uz šo dienu ar maksimālām iespējām. Trīs savstarpēji perpendikulāras plaknes ļaus veikt jebkura veida marķēšanu. Noslēgtu līniju (360°) projecēšanai tiek izmantots speciāls izstarotājs. Ideāli piemērots celtniecībai un remontdarbu veikšanai iekštelpās un ārā.

Ērta marķēšana. Nivelieris projecē trīs plaknes: vienu horizontālu un divas vertikālas līnijas. Visas līnijas ir ar 360° izvērsi. Stars būs redzams jebkurā punktā. Vairs nav nepieciešamības grozīt instrumentu, pietiek to uzstādīt izvēlētā augstumā. Ieslēdzot vertikālās līnijas, sanāk krustojošas 90° leņķī plaknes. Ļoti ērti izlīdzinot sienas un stūrus starp sienām.

Precīza izlīdzināšana. Automātiska pašizlīdzināšanās. Augsta precizitāte – 0,3mm uz metru.

Piekares speciāla konstrukcija. Svārsta mehānisms ir maksimāli triecienizturīgs. Minimāli izmēri.

Litija akumulators. Instruments strādā ar palielināta apjoma litija akumulatoru -  3300 mA. Darbības laiks ar ieslēgtiem lāzeriem līdz 8 stundām.

Darbs no uzlādes ierīces. Ja akumulators pilnībā izlādējies, tad ir iespēja strādāt no uzlādes ierīces, pieslēdzot to sadzīves elektrotīklam.

Darbs ar uztvērēju. Ārā vai pie spilgta apgaismojuma ir iespēja strādāt ar uztvērēju (neietilpst komplektācijā). Lietojot uztvērēja režīmu, izvērse palielinās no 20 metriem līdz 50.

Slīpo plakņu iestatīšana. Šajā režīmā instrumentu var sasvērt jebkurā leņķī. Atliek tikai nofiksēt svārstu - ieslēgšanas slēdzi nofiksējot vidējā stāvoklī.  Šāda funkcija noderīga, piemēram, pie trepju montāžas.

Daudzfunkcionāls stiprinājums. ADA TOPLINER 3x360 iespējams stiprināt pie statīva ar vītņu savienojumiem 1/4' vai 5/8'. Viena vītne atrodās uz instrumenta, otra - pie daudzfunkcionājā stiprinājuma. Uz šī stiprinājuma nivelieri var grozīt pa 360°.

Komplektācija:

Nivelieris
Soma
Akumulators
Uzlādes ierīce
Lāzera mērķis
 

Darbības attālums

20 m
Darbības attālums ar uztvērēju 50 m
Precizitāte ± 0,3 mm/m
Lāzera projekcijas 3 line 360°
Stiprinājums 1/4" 5/8"
Lāzera klase 2
Lāzera diode 523 nm, < 1 mWt
Mitruma/putekļu aizsardzība IP 54
Barošana Li battery set
Izmērs 65х65х45 mm
Svars 0,19 kg

 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips