Metināšanas invertors TORROS MMA200

Metināšanas invertors TORROS MMA200  ir paredzēts, lai metinātu dažāda veida metālus (mazleģētais tērauds, nerūsējošs tērauds, varš, bronza, alumīnijs, čuguns u. c.) ar pārklātiem elektrodiem, kas atbilst materiālam, MMA režīmā.

Pateicoties invertora tehnoloģijai, aparātam ir neliels svars, gabarīti un mazs strāvas patēriņš no barošanas tīkla. Elektriska shēma ir realizēta uz IGBT tranzistoriem, kas nodrošina vieglu elektroda aizdegšanos, tā mīkstu un stabilu degšanu bez šļakatām, tas savukārt, pozitīvi ietekmē metināšanas šuves veidošanos un tās stiprumu.

Metināšanas strāvas regulēšana ir laidena un tiek nodrošināta diapazonā no 20A līdz 200A, kas ļauj izmantot elektrodus diametrā no 1.6 mm līdz 4.0 mm.

Režīms «ARC FORCE» (loka pastiprināšana) palīdz sasniegt dziļāku sagataves kausēšanu ar īsu loku, bez riska, ka elektrods var aplipt. Funkcija «HOT START» atvieglo loka aizdedzi, īsi palielinot metināšanas strāvu attiecībā uz iestatītās vērtības. Funkcija «ANTI STICK» samazina metināšanas strāvu līdz minimālai vērtībai, ja elektrods ir ielipis, lai to varētu atdalīt no sagataves.

Piespiedu dzesēšana ar elektrisko ventilatoru aizsargā invertoru no pārkaršanas. Kritiskos apstākļos, kad dzesēšanas nepietiek, nostrādā termoaizsardzība, kas atslēdz metināšanas strāvu. Korpuss tiek izpildīts no metāla, kas droši aizsargā elektroniskās komponentes no mehāniskiem bojājumiem. Invertors TORROS MMA200 ir ražots saskaņā ar visiem standartiem saistībā ar elektromagnētisko savietojamību, un tam ir ļoti zems traucējumu līmenis.

Barošanas spriegums, V ~220±15% (50/60Hz)
Min/max metināšanas strāva, А 20÷200
Maksimālā patērējamā strāva, А 32,7
Nominālā patērējamā strāva, А 29
Maksimālā patērējamā jauda, kVA 9,4
Nominālā patērējamā jauda, kVA 3.5
Tukšgaitas spriegums, V 70
Izejas spriegums, W 20.4÷26
Metināšanas veids MMA
Elektroda diametrs, mm 1.6÷3.2
Ieslēgšanas ilgums pie max strāvas, % 60
Izolācijas klase F
Aizsardzības klase IP21S
Lietderības koeficients, %85
Jaudas koeficients % 0.7
Korpusa materiāls Metāls
Digitālais displejs +
Izmēri, mm: (GхPхA)300×130×200
Svars, kg 4,5
Elektrodu turētājs ar kabeli +
Masas spaile +
Koferis -
Pārnešanas veids Rokturis

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips