Lāzera tālmērs Leica Disto D1

Leica Disto D1 profesionāļiem un mājamatniekiem piedāvā vienkārši lietojamu lāzertālmēru. Ieslēdziet Disto D1, nospiediet ON / DIST pogu un attāluma mērījums parādās uz displeja. 
 
Leica Disto precizitāte un uzticamība
Mazs un vienkārši lietojams, bet tas nenozīmē, ka tas nav precīzs. D1 ir tieši tas ko Jūs sagaidat - nemainīga mērījumu precizitāte.
 
Divi mērīšanas režīmi
Viena mērījuma un nepārtrauktas mērīšanas režīms. Uzmantojot tos iespējams mērīt līdz 40 metriem. Jums vairs nav nepieciešama parastā mērlente, lai iegūtu nepieciešamos mērījumus.
 
Paplašināta funkcionalitāte un bezkļūdu mērījumu iegūšana
Sapvienojiet Disto D1 ar viedtālruni vai planšetdatoru, lai izveidotu digitālus plānus izmantojot Disto Sketch aplikāciju.
 
DISTO Sketch aplikācija
Lai palielinātu darbu izpildes ātrumu, Disto Sketch pievieno mērījumus attēliem vai darba skicēm. Iegūtos mērījumus iespējams uzreiz nosūtīt uz biroju.
 
Disto D1 ir tikai pamatfunkcijas, jo ne visiem ir nepieciešamas sarežģītās funkcijas, piemēram, augstuma, laukuma, tilpuma mērījumi, kas ir citiem Disto modeļiem. Disto D1 ir ideāls ātrai un precīzai interjera uzmērīšanai. Tas ir mazs, ļoti viegls, un, pateicoties gumijotajam korpusam, ērti turams rokā.
 
Mērīšanas precizitāte labvēlīgos apstākļos *
2 mm
Mērīšanas precizitāte nelabvēlīgos apstākļos **
3 mm
Mērīšanas attālums labvēlīgos apstākļos *
0,2 - 40 m
Mērīšanas attālums nelabvēlīgos apstākļos ** 0,2 - 30 m
Mazākā vērtība
0,1 mm
Lāzerpunkta diametrs / attālumā
6, 30, 60 mm / 10, 50 100 m
Bluetooth Smart
Bluetooth v4.0
Bluetooth Smart darbības attālums
<10 m
Datu interfeiss
Bluetooth Smart
Bateriju darbības ilgums
līdz 10000 mērījumiem
Baterijas
2 x 1,5 V, AAA tipa
Aizsardzība
IP54
Izmēri
115 x 43,5 x 23,5 mm
Svars ar baterijām 87 g
 
Funkcijas  
Attāluma mērīšana +
Nepārtraukta mērīšana +
Signāls +
Apgaismots displejs +
Bluetooth Smart
+
* labvēlīgi laika apstākļi: balts un difūzi atstarojošs mērķis (balta nokrāsota siena), zems fona apgaismojums un mērena temperatūra.
** nelabvēlīgi laika apstākļi: mērķi ar zemāku vai augstāku atstarošanas spēju, augsts fona apgaismojums vai temperatūra, kas ir tuvu augšējam vai apakšējam noteiktās temperatūras diapazonam.
Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips