Lāzera tālmērs ADA Cosmo 150 Video

Lāzera tālmērs ADA COSMO 150 VIDEO —  unikāls digitālā viziera  un leņķa noteicēja 360° apvienojums, kas ļauj veikt mērījumus, kurus nevar veikt ar parasto tālmēru. Maksimālais mērījumu attālums - 150 metri.

Ar digitālā viziera (kameras) palīdzību ADA COSMO 150 VIDEO veic pracīzus mērījumus pat sliktas redzamības apstākļos. Tas ļoti atvieglo darbu ārā saulainā laikā. Pat, ja lāzera sarkanais punkts vizuāli vairs nav redzams, orientējoties pēc marķiera uz krāsainā displeja var precīzi iestatīt tālmēru.

ADA COSMO 150 VIDEO aprīkots ar leņķa noteicēju 360°. Pateicoties leņķa noteicēja un attāluma mērījuma kombinācijai, pat caur šķēršļiem var precīzi un vienkārši noteikt horizontālo attālumu.

Ērts rezultātu atspoguļojums uz krāsaina displeja. Intuitīvi saprotami iestatījumi un vadība. Bez parastām funkcijām (saskaitīšana, atņemšana, laukuma un tilpuma aprēķināšana) pieejamas daudz jaunas funkcijas. Leņķa noteikšanas funkcija starp sienām (vai griestiem un sienām) pēc trim trijstūra malām (no A punkta uz pirmās sienas līdz stūrim, no B punkta uz otrās sienas līdz stūrim un attālumu no A līdz B) tagad paplašināta - iespējams noteikt trijstūra perimetru un laukumu!

Pievienota mērījuma funkcija "trapece".

Visus mērījumus var ātri un ērti pārsūtīt caur Bluetooth.

ADA COSMO 150 VIDEO - plašas funkciju iespējas, mazs izmērs, mūsdienīgs dizains.

Tehniskā specifikācija ADA COSMO 150 Video

Darbības diapazons, m - 0.05 līdz 150

Precizitāte, mm - ±1.5

Lāzera klase / viļņa garums,nm / jauda, mV  -  2 / 620-690 / <1

Darbības temperatūra, °С - -10...+50

Darbība no baterijas, mērījumi - 5000

Automātiskā atslēgšanās, min - 0.5

Svars, kg - 0.150

Izmērs, mm - 137×52×28

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips