Lāzera nivelieris ADA CUBE 360 PROFESSIONAL EDITION

Visi instrumenti pirms pārdošanas tiek pārbaudīti un kalibrēti, kā arī uz gadu tiek izsniegta pārbaudes uzlīme.

 

Lāzera nivelieris ADA CUBE 360 - mērinstruments, kura funkcionalitāti novērtēs gan profesionālis, gan amatieris. Pateicoties speciālam izstarotājam, horizontālais stars projecējas 360°. Ideāli piemērots celtniecības un remontdarbiem.

Nivelieris projicē 360° horizontālu un vertikālu līniju. Atzīmējot horizontāli, vairs nav nepieciešamības grozīt instumentu, pietiek novietot instrumentu vajadzīgajā augstumā.

Precīza izlīdzināšana. Izlīdzināšanās notiek automātiski. Precizitāte - 0.3mm/m.

Darbība ar uztvērēju. Ja darbs notiek spilgtā apgaismojumā, ārā, ir iespēja strādāt ar uztvērēju (neietilpst komplektācijā). Ar uztvērēju darbības diapazons palielinās no 20m līdz 70m.

Divas stiprinājuma vietas. ADA CUBE 360 var stiprināt pie statīva vai sienas stiprinājuma ar vītnes stiprinājuma 1/4" palīdzību. Viens stiprinājums atrodas instrumenta apakšā, otrs - pie aizmugures sieniņas.

Slīpā plakne. Šajā režīmā instrumentu var sasvērt jebkurā leņķī, atliek tikai nofiksēt svārstu, iestatot ieslēgšanas pogu vidējā režīmā.

Gumijots korpuss. Viss ADA CUBE 360 pārklāts ar gumijotu aizsargapvalku, kurš pasargā instrumentu no triecieniem un kritieniem.

Komplektācija:
PROFESSIONAL EDITION
Lāzera nivelieris
Soma-čehols
Statīvs
Baterijas
Instrukcija

Darbības diapazons 20 m
Darbības diapazons ar uztvērēju 70 m
Precizitāte ± 0,3 mm/m
Lāzera projekcijas 1 līnija 360°/ 1 līnija vert.
Stiprinājums 1/4"
Lāzera klase 2
Lāzera diode 636 nm, < 1 mW
Mitruma-putekļu aizsardzība IP 54
Baterijas 3 x АА / 1.5 V
Izmērs 95х95х65 mm
Svars 390 g

 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips