Lāzera tālmērs ADA Cosmo 120 Video

Unikālā digitālā tēmēekļa un 360° slīpuma sensora kombinācija ļauj veikt mērījumus, kas nav iespējami ar parastajiem lāzera tālmēriem.

Viegla un precīza mērķēšana. Iebūvētais digitālais tēmēklis ADA COSMO 120 Video ļauj veikt mērījumus ar perfektu precizitāti nelabvēlīgos apgaismojuma apstākļos. Tā ir izšķiroša priekšrocība, strādājot ārā saulainā laikā. Pat ja lāzera marķiera sarkanais punkts vairs nav redzams ar neapbruņotu aci, jūs varat precīzi mērķēt lāzera mērlenti, novērojot to displeja krustpunktā.

Precizitāte un diapazons. Lāzera tālmērs ADA COSMO 120 Video ir paredzēts lielu attālumu mērīšanai līdz 120 metriem. Mērījumu kļūda nepārsniedz ±1,5 mm.

Slīpu objektu mērīšana. Izmantojot šo funkciju, ADA COSMO 120 Video var, piemēram, noteikt mājas jumta slīpumu. Lai to izdarītu, ir jāveic trīs attāluma mērījumi, un ADA COSMO 120 Video nekavējoties noteiks slīpumu. Tiek parādīta arī papildu detalizēta informācija: trapeces laukums.

Iebūvēts 360° slīpuma sensors. ADA COSMO 120 Video ir aprīkots ar 360° slīpuma sensoru. Pateicoties attāluma mērīšanas un slīpuma kombinācijai, horizontālo attālumu var noteikt absolūti precīzi un vienkārši – pat cauri šķēršļiem. Vai vienkārši nosakiet jebkuras virsmas slīpumu, izmantojot ADA COSMO 120 Video kā digitālo līmeni. Precīziem netiešiem mērījumiem ADA COSMO 120 Video var uzstādīt uz statīva.

gleznotāja funkcija. Izmantojot šo funkciju, jūs varat noteikt visu telpas sienu kopējo platību, nereģistrējot starprezultātus. Piemēram, lai aprēķinātu materiāla daudzumu un apdares darbu izmaksas. Vienreiz izmērot sienas augstumu, pietiek izmērīt visu sienu garumus. ADA COSMO 120 Video automātiski aprēķinās kopējo platību.

Atzīmējot tos pašus segmentus. ADA COSMO 120 Video var izmērīt tos pašus segmentus, kuru garums ir iepriekš noteikts. Piemēram, regulāri uzstādot žoga stabus. Pietiek iestatīt attālumu starp tuvākajiem stabiem un sākt mērīt no sākuma punkta. Tuvojoties nākamajai stabu uzstādīšanas vietai, ADA COSMO 120 Video pīkstēs.

Mērījumu pārsūtīšana, izmantojot bezvadu sakarus BT. ADA COSMO 150 Video spēj ērti un ātri pārsūtīt mērījumu datus, izmantojot bezvadu BT sakaru kanālu.

Lāzera attāluma mērītājs ADA COSMO 120 Video ir lieliska izvēle āra darbiem. Ātri un precīzi lielu attālumu mērījumi, izmantojot digitālo tēmēkli.

Darbības diapazons - no 0,05 līdz 120 m
Precizitāte - ±1,5 mm
Slīpuma mērīšanas diapazons - ± 90°
Slīpuma sensora precizitāte - ± 0,3°
Bluetooth datu pārraide
Digitālais skats
Minimālā vienība - 1 mm
Lāzera klase - 2
Lāzera tips - 620-690nm, <1mW
Automātiska izslēgšanās - Pēc 180 sek
Akumulators - 3xAAA /1,5V vai litija akumulators 3,7V
Izmēri - 137x52x28mm
Svars - 150 g

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips