Lāzera tālmērs ADA COSMO MICRO 25

Lāzera tālmērs ADA COSMO MICRO 25 ir kompaktākais un ērtākais lāzera attāluma mērītāja COSMO sērijas modelis. Tam ir minimālais funkciju skaits mērījumiem.

ADA COSMO MICRO 25 tiek izmantots attāluma mērīšanai līdz 25 m. Mērījumu kļūda ir ±3,0 mm. Ja pamanāt, ka kļūda pārsniedz rūpnīcas iestatījumus, varat veikt kalibrēšanu pats, nesazinoties ar servisa centru.

Pateicoties tā ergonomiskajam un kompaktajam dizainam, ADA COSMO MICRO 25 lieliski iederas kabatā. Ūdens un putekļu aizsardzība IP54.

Litija akumulators. Iebūvētais litija akumulators tiek izmantots kā barošanas avots. To var uzlādēt no jebkura viedtālruņa lādētāja ar jaudu 5V, izmantojot USB-C.

Pateicoties mobilajai lietotnei ADA PHOTO PLAN, ADA COSMO MICRO 25 var ērti un ātri pārsūtīt mērījumu datus ar bezvadu BT sakaru kanāla palīdzību.

Visi mērījumi tiek veikti tikai ar 2 pogām. Pirmā poga ir mērīšana. Otro pogu izmanto izslēgšanai. Kad mērījumi tiek pārtraukti, attāluma mērītājs automātiski izslēdzas pēc 3 minūtēm, lai taupītu akumulatora enerģiju.

3 rindu augsta kontrasta displejs ar pastāvīgu aizmugurgaismu ļauj ērti strādāt jebkurā diennakts laikā jebkurā apgaismojumā. Rezultāts tiek parādīts lielos skaitļos apakšējā rindā. Augšdaļā mazāki cipari parāda iepriekšējo vērtību.

Darbības attālums - 0.05 to 25 m
Precizitāte - ±3 mm
Minimālais solis - 1 mm
Lāzera klase - 2
Mitruma/putekļu aizsardzība - IP54
Barošana - iebūvēta Li-ion baterija
Izmēri - 84×39×19 mm
Svars -    50.5 g

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips