Spridzināšanas iekārta ar rokas ģeneratoru Bart-2

Lai iegādātos šo preci, nepieciešama licence!

Licences izmaksas:  125.00 + PVN

BART-2 ir jaudīga augstas enerģijas ar roku darbināma spridzināšanas iekārta. Ierīce izmanto rokas ģeneratoru, un operatoram nav nepieciešams ārējs barošanas avots vai baterijas. Spridzināšanas iekārta ir pārnēsājama, kompakta un viegla, un to var viegli vadīt viena persona.

BART-2 var izmantot, lai detonētu lielāko daļu nejutīgu elektrisko detonatoru, kuru detonēšanai ir nepieciešama liela enerģija, tostarp C4 klases ļoti nejutīgus detonatorus.

Spridzināšanas iekārta ietver vairākas svarīgas drošības funkcijas, lai izvairītos no nejaušas detonācijas. Operators var noņemt kloķa rokturi, kad ir pārbaudīta šaušanas līnija un detonatori, vai arī tas vēl nav gatavs izšaušanai. BART-2AS ietver arī mehānisku drošības pārsegu virs spailēm, kas neļauj pagriezties, kad līnija ir pievienota. Visbeidzot, ir divas FIRE pogas, kuras vienlaicīgi jānospiež, lai detonētu.

Ierīce ir alumīnija korpusā, kurā ietilpst IESLĒGŠANAS-IZSLĒGŠANAS/L-testa slēdzis, spailes elektriskā detonatora līnijas pievienošanai un kloķa rokturis kondensatora uzlādēšanai. Abās paneļa pusēs ir “READY” gaismas diodes, kas norāda kondensatora uzlādes stāvokli.

Lai pārbaudītu līnijas pretestību, jāizmanto digitālais līnijas testeris OOM-4.
 

Parametrs Vienība Vērība
Maksimālā pieļaujamā līnijas pretestība 1. klases detonatoram Ω 1100 (1. klases detonatoram)
Aizdedzes spriegums V 1250
Aizdedzes energija J 88
Kapacitātes vērtība µF 110
Aizdedzes impulsa ilgums ms 4
Kondensatora uzlāde apgrierz. 25 - 30 kloķa pagriezieni
Jauda (2.5Ω 1. klases detonatoram)   430
Enerģijas padeve V Rokas ģenerators
Aizsardzības līmenis   IP65
Darbības temperatūra -20 līdz +55
Izmēri mm 200x143x55
Svars g 1400 

 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips