Spridzināšanas iekārta ar baterijām Mars-3

Lai iegādātos šo preci, nepieciešama licence!

Licences izmaksas:  125.00 + PVN

Spridzināšanas iekārta MARS-3 ir paredzēta elektrisko detonatoru eksplodēšanai un secīgas slēdža spridzināšanas līnijas elektriskās pretestības kontrolei drošā veidā.

Integrētais ommetrs mēra detonatora līnijas pretestību, lai pirms sprādziena identificētu īssavienojumus, spridzināšanas līnijas pārrāvumus vai ķēdes ar pārmērīgu pretestību. Drošības apsvērumu dēļ līnijas testera strāva ir ierobežota līdz 1 mA. Trīsciparu LED displejs palīdz droši kontrolēt elektrisko detonatoru spridzināšanas līniju.

MARS-3 ietver izejas impulsa astes griešanu, lai ierobežotu izejas impulsu līdz 4 ms un dzēstu atlikušo kondensatora lādiņu. Šie drošības līdzekļi ir nepieciešami, lai novērstu iespējamos sekundāros sprādzienus no uzliesmojošiem putekļiem, kas rodas sprādziena laikā.

MARS-3 var izmantot C1, C2 un C3 klases jutības elektrisko detonatoru uzspridzināšanai. C1 detonatoriem kopējā līnijas pretestība var būt līdz 450Ω.

Elektriskā iekārta un baterijas ir ievietotas plastmasas korpusā. Ommetra displejs, membrānas slēdži, zemas baterijas indikators un kondensatora slodzes signāllampiņas atrodas ierīces priekšējā panelī. Spridzināšanas līnijas savienojuma spailes atrodas augšpusē.

 

Parametrs Vienība Vērība
Atļautā līnijas pretestība Ω 450 (C1 klases detonatoram)
    180 (C2 klases detonatoram)
    36 (C3 klases detonatoram)
Aizdedzes spriegums V 500
Aizdedzes energija J 8.5
Kapacitātes vērtība µF 68
Kondensatora ielādes laiks s 8-15
Sprādzieni uz vienu akumulatora uzlādi   500-1000, atkarībā no akumulatora kvalitātes
Jauda (2.5Ω 1. klases detonatoram)   180
Līnijas pretestības tests Ω Digitālais ommetrs līdz 999
Enerģijas padeve V 3 x 1.5V AA baterijas
Aizsardzības līmenis   IP67
Darbības temperatūra -15 līdz +40
Svars g 340
Izmēri mm 170x88x33 

 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips