Spridzināšanas iekārta ar rokas ģeneratoru Bart-1

Lai iegādātos šo preci, nepieciešama licence!

Licences izmaksas:  125.00 + PVN

BART-1 ir vidējas enerģijas ar roku darbināma spridzināšanas iekārta, kurai ir iebūvēts līnijas nepārtrauktības testeris. Tas izmanto rokas ģeneratoru, un operatoram nav nepieciešams ārējs barošanas avots vai baterijas. Spridzināšanas iekārta ir pārnēsājama, kompakta un viegla, un to var viegli vadīt viena persona.

Līnijas testeris pārbauda līnijas integritāti un izmanto divu krāsu LED, kas norāda lietotājam, vai līnijas un detonatoru pretestība ir mazāka vai lielāka par 700 Ω saskaņā ar 1. klases detonatoriem. Drošības apsvērumu dēļ līnijas testera strāva ir ierobežota līdz 1 mA.

BART-1 ietver izejas impulsa griešanu, lai ierobežotu impulsu līdz 4 ms un dzēstu atlikušo kondensatora lādiņu. Šie drošības līdzekļi ir nepieciešami, lai novērstu iespējamos sekundāros sprādzienus no uzliesmojošiem putekļiem, kas rodas sprādziena laikā.

Ierīce tiek piegādāta alumīnija korpusā, kurā ietilpst ON--OFF/L-test slēdzis, spaile elektriskā detonatora līniju pievienošanai, divu krāsu LED līnijas pārbaudei un kloķa rokturis kondensatora uzlādēšanai. Abās paneļa pusēs ir “READY” gaismas diodes, kas norāda kondensatora uzlādes stāvokli.

 

Parametrs Vienība Vērība
Maksimālā pieļaujamā līnijas pretestība 1. klases detonatoram Ω 700 (1. klases detonatoram)
Aizdedzes spriegums V 900
Aizdedzes energija J 9.3
Kapacitātes vērtība µF 23
Aizdedzes impulsa ilgums ms 4
Kondensatora uzlāde apgrierz. 10 - 12 kloķa pagriezieni
Jauda (2.5Ω 1. klases detonatoram)   270
Līnijas pretestības tests   Divkrāsu LED
Līnijas pārbaudes strāva (maks.) mA 1
Enerģijas padeve V Rokas ģenerators
Aizsardzības līmenis   IP65
Izmēri mm 200x143x55

 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips