Zemes urbis ADA Ground Drill 14 Reverse

Zemes urbis ar reversu ADA Ground Drill 14 Reverse ir profesionāls modelis ar jaudīgu motoru liela diametra urbumu urbšanai dažāda blīvuma augsnēs -  apgaismojuma stabiem, žogu un sētu balstiem, kolonnu pamatiem, koku stādīšanai.

Jaudīgs dzinējs. ADA Ground Drill 14 Reverse darbina uzticams 172 cc 4-taktu 8 ZS dzinējs. Ar tik jaudīgu motoru var ātri un viegli izurbt liela diametra urbumus.

Mobilitāte. ADA Ground Drill 14 Reverse ir viens no jaudīgākajiem pārnēsājamajiem divu operatoru zemes urbjiem.

Apgrieztā rotācija. ADA Ground Drill 14 Reverse pārnesumkārba ir aprīkota ar atpakaļgaitas mehānismu. Ar to jūs varat mainīt griešanos pretējā virzienā. Tas ir ļoti ērti, veicot urbšanu ar liela diametra svārpstām.

Liela diametra urbji. Jaudīgais motors ļauj atkarībā no veiktā darba veida uzstādīt dažāda diametra urbjus. Maksimālais urbja diametrs ir 600 mm.

Universāls stiprinājums. Lai piestiprinātu urbi pie ADA Ground Drill 14 Reverse, ir uzstādīta īpaši izstrādāta pārnesumkārbas vārpsta. To var izmantot, lai uzstādītu parastos urbjus ar 20 mm stiprinājuma diametru un lielus urbjus ar 32 mm stiprinājumu. Šis vārpstas dizains ļāva atteikties no īpašu adapteru izmantošanas, kā arī padara stiprinājumu uzticamāku.

Ērts sviru un vadības ierīču izvietojums ļauj regulēt urbja darbības režīmu ar vienu roku.

2 operatoriem

Četrtaktu, gaisa dzesēšana

Svars, kg (bez urbja/ar urbi): 30 / 46

Dzinēja tilpums: 212cm²

Jauda: 8 hp (5880 W) / 3,600 rpm

Tvertnes tilpums, L: 3.2

Degviela (benzīns): AI-92

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips