Lāzera tālmērs ADA Cosmo 60 GREEN

 

Lāzera tālmērs ADA Cosmo 60 mēra attālumu līdz 60 metriem ārā dienas gaismā un telpās. Mērīšanas precizitāte ± 1.5 мм

Daudzfunkcionālā skava (atbalsta pēda) ļauj veikt mērījumus no telpas stūriem, šaurām vietām, spraugām. Ērti veikt mērījumus no plakņu malām (dēlis, galds, palodze u.c.). Stipram plastikas korpusam ir gumijas uzlikas, kas atvieglo satvērienu. Gumijota membrānas klaviatūra ar lieliem taustiņiem ļauj strādās nenovelkot aizsargcimdus. Mērījuma rezultāti uz šķidro kristālu displeja parādās lieliem ar skaitļiem divās rindās. Tālmērs veic visus pamataprēķinus: saskaitīšanu, atņemšanu, laukuma un tilpuma aprēķinus, aprēķinus pēc Pitagora teorēmas.

Bluetooth un ADA PHOTO Plan aplikācija
Ideāls savienojums starp COSMO 60 GREEN un viedtālruni vai planšetdatoru. Pēc tam, kad ir izveidots savienojums ar saderīgajām ierīcēm, lietotājs var uzreiz sākt veidot stāvu plānus, skices un foto dokumentāciju ar precīziem mērījumiem.

Lāzera tālmērs ADA Cosmo 60 aizvietos parasto mērlenti būvlaukumā, dizainera darbā, mēbeļu meistaram, ceļu būvniekam, iekšdarbu meistaram, logu montierim. Strādājot ar lāzera tālmēru nav nepieciešamības pēc palīga, var strādāt viens cilvēks.

Darbības diapazons 0.05 līdz 60 m
Precizitāte ±1.5 mm
Lāzera klase, viļņa garums, jauda 2, 515 nm, < 1 mW
Ūdens/putekļu aizsardzība IP54
Darbības temperatūra -0°С...+40°С
Uzglabāšanas temperatūra -10°С...+60°C
Baterijas 2хААА 1.5V
Mērījumu skaits ar vienu bateriju kompl. līdz 3 000 mērījumiem
Automātiskā lāzera atslēgšana pēc 0.5 min
Automātiskā iekārtas atslēgšana pēc 3 min
Svars 105 gr
Izmērs 113x47x25mm 

Atpakaļ
Latvijas interneta veikali
Salidzini.lv logotips